Vize

Věříme, že dobré nápady se mají realizovat. Ztrácet čas, váhat a odkládat nepřinese dlouhodobě nic prospěšného. Proto jdeme do akce, realizujeme a tvoříme, abychom smysluplné a užitečné přivedli k životu, aby druzí mohli čerpat z Vašich nápadů a plánů.

Kdo jsou nej Manažeři a proč?

Abychom do týmu správného člověka vzali, musí stát za to. U nás jsou lidé především komunikativní, osobití a mají chuť tvořit. Jsou to přeci jen osobnosti, které umí převzít zodpovědnost do svých rukou, protože od nás nedostávají obrovské benefity, auta a telefony na počkání. Dostávají odměnu přesně takovou, jakou si zaslouží. Jinými slovy, takovou, jakou si skutečně odpracují. Těšte se na spolupráci s talentovanými projekťáky.

 

Generace Y

Dnes mají silné slovo mladí a schopní lidé plní ideálů, energie a touhy spojovat se. Mluvíme o takzvané generaci Y, tedy lidech narozených mezi lety 1980 - 2000. Tyto osobnosti spojuje vnitřní nutkání dělat správné věci, spolupracovat s druhými a hlavně chtějí, aby jejich práce měla dopad, jejich výsledky byly vidět.

Tito lidé jsou těžko zaměstnatelní. Jinými slovy nejdou snadno zaškatulkovat, protože neustále potřebují mít pocit svobody. Proto je pro ně práce na více projektech ideální. Dokáží se obětovat, usilovně pracovat, přicházet s nápady, budovat vztahy a také překonávat limity. Proto jsou na řízení projektů výbornými adepty.

 

Mamky na/po mateřské

Dokáží řídit děti a manžela. Organizují celou rodinu a udržují v ní pořádek. Velmi vysoké komunikační dovednosti, schopnost diplomaticky vysvětlovat stejně jako v případech nejvyšší nouze zvednout hlas. Dnešní matky zvyklé pracovat už netouží sledovat další televizní pořad. Často se chtějí udržet v kontaktu s pracovním světem.

Zaměstnat je nikdo často nechce. Jako projektové manažerky mají však příležitost využít volný čas a věnovat se důležité práci, kde svou chuť vytvářet hodnoty mohou plně realizovat. Pod rukama matek na mateřské vzniká struktura, řád a všechno šlape. Protože není možné je zaměstnat, když se starají o rodinu, nebo se ani zaměstnat na plný úvazek nechtějí, aby na rodinu čas měly, můžete využít jejich silných stránek jako nej Manažerek svých projektů.

Ostřílení profesionálové

Když mluví o svém věku, končí na -cet nebo i -sát. Mají zkušenosti, spoustu toho viděli a zažili. Často nepotřebují nadšení, stačí jim zkušenosti zkombinované se stojickým klidem. Hodně toho odpracovali, viděli nespočet projektů, což často znamená, že umí vyhodnocovat s přesahem.

Profíci jsou zvyklí na zaměstnanecký styl, už je však unavuje a "chtějí změnu". Proto práce na různých projektech během roku přijde k duhu. Mohou tak rozdávat zkušenosti na více stran, což je jejich největší motivace. Nebudou působit nadšeně ani zapáleně, budou spíše usazovat vzhledné nápady a představy pevně na zem.